Michelle Mattieligh

Názov témy:
SPRACOVANIE NEŽELANÉHO MAGNETIZMU PRÍŤAŽLIVOSTI NÁŠHO SVETA TIEŇOV A KARMY  s meditáciou

Krátka vizitka:

Mgr. Michelle Mattieligh – lektorka, terapeutka, koučka a publicistka vám už 17. rok ukazuje nové pohľady na človeka, jeho zmysel existencie a miesto v živote, cestu k osobnému naplneniu, udržaniu dlhej mladosti, vitality a zdravia, iné možnosti riešenia vzťahových problémov a zaťažení zdedených rodových programov, ktoré blokujú váš osobnostný rozvoj, úspech, šťastie, lásku, aj hojnosť.

A to formou: prednášok, kurzov, workshopov, relaxačno-vzdelávacích a terapeuticko-očistných dovoleniek pri mori (vždy na konci júna), osobnými konzultáciami a karmickými terapiami, ako aj relaxačno-vzdelávacími a meditačnými CD, video-online seriálom o komplexnej sebapremene, vďaka ktorým nájdete svoju vlastnú cestu vedúcu k seba poznaniu a seba zdokonaleniu a odhalíte v sebe svoje skryté vnútorné roviny plné síl a dosiaľ nevyužívaných schopností…

U klientov pracuje najmä s už nepotrebnými vzorcami, negatívnymi návykmi, naučenými ale aj zdedenými programami, boľavými zážitkami, ale aj smutnými skúsenosťami a traumami, pretože sa usádzajú v našej bunečnej pamäti. A tento svet tieňov výrazne ovplyvňuje náš vnútorný magnetizmus príťažlivosti a priťahuje nám do života práve tie veci, ktoré nechceme správne vidieť a riešiť a utekáme pred nimi. Tak nám odmietané tiene tvoria rôzne osobné a karmické blokády, ktoré nás brzdia na ceste vpred za úspechom, kariérou, láskou či šťastím, až pokým ich správne nepochopíme, nespracujeme, nepreliečime a nepreprogramujeme. Pretože toto je hlavný zámer nášho pobytu v tejto hmotnosti plného rôznych kontrastných zážitkov a skúseností.

www.pyramidaosobnosti.sk

Krátky popis o téme: 

Aj vám sa stáva – že sa vám v živote dokola vracajú určité nepríjemné scenáre, okolnosti a ľudia a neviete z tohto zacyklenia vystúpiť?
A neraz musíte konštatovať, že dokonca až opakujete po vašich rodičoch v dospelosti presne to, čo vám na nich a ich živote v detstve najviac vadilo a pred čím ste až utekali?
Všetko, voči čomu v živote kladieme odpor, pred čím utekáme, čo nám spôsobuje bolesť až rôzne traumy – sa z nášho vnútorného sveta už nedá niekam preč vytesniť. Ostáva to v našej DNA a v podvedomí naukladané a tvorí to náš vnútorný neraz aj nechcený magnetizmus príťažlivosti, ktorý nám to dokola priťahuje späť na lepšie spracovanie, až pokým situácie a ľudí správne nepochopíme,  nepreliečime a nepreprogramujeme.

praktická meditácia – ktorou začíname naše oslobodzovanie sa …