a

O Festivale

28.09.2019

ODA – Trenčín

ONE & ONLY Festival v sebe nesie posolstvo jedinečnosti. Uvedomenie si svojej unikátnosti je prvý krok k vlastnému seba-rozvoju. A práve spoznať samého seba po mnohých stránkach vás pozývame už po druhýkrát do Trenčína! Oslávte svoju jedinečnosť a zistite, ako jednoducho a pritom trvalo dokážeme sami seba rozvíjať. Budeme vás sprevádzať festivalom a neúnavne pracujeme od skončenia minulého ročníka, aby sme vám priniesli tých najzaujímavejších prednášajúcich tejto sezóny. Aj v tomto roku vám sľubujeme deň nabitý prednáškami, workshopmi, meditáciami, jogou, či umením. Chceme vám jednoducho vytvoriť miesto, kde budete môcť s inšpiratívnymi ľuďmi objaviť to, čo vás motivuje na ceste k vášmu sebapoznaniu, čo vás inšpiruje vo vašom seba-rozvoji, alebo vám jednoducho ukáže nové možnosti. Pretože to, čo máte skutočne radi, viete len vy. A my vám môžeme ponúknuť cestu.

one_festival_karin_mirka_2018

“Všetci sme jedineční a máme sa neustále čo učiť a kam posúvať, je to nikdy nekončiaci proces. Radi by sme tento odkaz posunuli do úrovne, ktorá sa dotkne nielen vášho vnútra, ale začne sa šíriť do okolia. Samotné logo v sebe zahŕňa význam celého nášho podujatia – spájanie času, pohlaví, energie a nekonečnosti vo všetkých formách.” Naozaj si to myslíme a veríme, že si počas festivalu každý nájde presne to, čo potrebuje. Pre koho festival je? Pre všetkých, ktorí chcú prísť načerpať inšpiráciu, ako žiť lepší a šťastnejší život. Ponúkneme vám informácie o sebapoznaní, seba-rozvoji, hudbe, umení, zdravotnom životnom štýle a tiež priestor, kde si budete môcť zacvičiť jogu a oddýchnuť si od každodenných povinností.

ONE & ONLY Festival je cesta k tvojej jedinečnosti.
“Všetko, čo ti prichádza do života, je dobré.”

Radi by sme oslovili všetkých bez rozdielu, mužov, ženy i deti a poukázali, že spoločná cesta a nasmerovanie je tým, čo v konečnom dôsledku posunie nie len jednotlivcov samotných, ale celú našu planétu smerom, ktorý je nevyhnutný. Pozdvihnúť a otvoriť srdcia všetkých.

Organizátorky

karin_niznanska_portret1

Karin Nižňanská – Zakladateľka a autorka festivalu

V minulosti som sa venovala organizovaniu eventov, spoločenských podujatí, súťaží miss a konferencií. Som manželka a mamička dvoch detí Nadinky a Alexka. Možno to bola práve rodina, ktorá nasmerovala môj život na cestu duchovného rozvoja a sebapoznania. Absolvovala som rôzne kurzy, semináre, prednášky, začala cvičiť jogu, meditovať a vďaka osobnému rastu som našla samú seba a celkovú životnú rovnováhu. Hodnoty, ktoré vyznávam sú úcta, pokora a láska.

Moje heslo: “Buďte zmenou, ktorú chcete vidieť vo svete” | Gándhi

 

Email: marketing@onefestival.sk

Image-1

Miroslava Jarošová – Zakladateľka a autorka festivalu

Som žena, manželka, matka…

A práve tieto tri životné roly ma nasmerovali na cestu sebapoznávania a seba-rozvoja. Aby som lepšie pochopila seba i druhých, absolvovala som rôzne kurzy, školenia či semináre zamerané na osobný rozvoj a zdravý životný štýl. Vďaka tomu som našla šťastie v osobnom živote a robím to čo ma baví a napĺňa. Vytváram a organizujem projekty v oblasti zdravia a sebarozvoja. Rada sa inšpirujem…motivujem..učím a spoznávam princípy k vedomému tvoreniu šťastného života.

 

Email: spolupraca@onefestival.sk

Sebapoznanie je nikdy nekončiaci proces, a preto i my chceme prispieť svojím dielom, aby po nás ostal odkaz, ktorý pretrvá.

a

Kúpiť lístky online