a

O Festivale

28.09.2019

ODA – Trenčín

ONE&ONLY FESTIVAL vznikol ako dlhoročná vízia priniesť na Slovensko uvedomenie si, že každý z nás je jedinečný svojím vlastným spôsobom. Celý deň bude nabitý prednáškami inšpiratívnych osobností, cvičením jógy ale i workshopmi, kde bude dochádzať k priamej interakcii samotných návštevníkov s jednotlivými lektormi. Život nie je len o motivácii. Môže to byť i umenie, hudba, práca s energiou, prejav skrz fyzický aspekt pohybu až k napojeniu sa na vlastné vnútro. To, čo máš skutočne rád, vieš len TY.

organizatorky

Všetci sme jedineční a máme sa neustále, čo učiť a kam posúvať. Je to nikdy nekončiaci proces. Radi by sme tento odkaz posunuli do úrovne, ktorá sa dotkne nie len vášho vnútra, ale začne sa šíriť do okolia a týmto spôsobom spolu vytvoríme komunitu ľudí, ktorým úprimne záleží na tom, aký život a hodnoty tvoria. Každý jednotlivec je dôležitý a má, čo ponúknuť svetu. Veď čo môže byť lepším odkazom ako šťastný a spokojný človek a tým i šťastná a spokojná spoločnosť? Samotné logo festivalu plne zahŕňa skrytý význam celého nášho podujatia a to spájanie času, pohlaví, energie a nekonečnosti vo všetkých formách.

Radi by sme oslovili všetkých bez rozdielu, mužov, ženy i deti a poukázali, že spoločná cesta a nasmerovanie je tým, čo v konečnom dôsledku posunie nie len jednotlivcov samotných, ale celú našu planétu smerom, ktorý je nevyhnutný. Pozdvihnúť a otvoriť srdcia všetkých.

Organizátorky

Karin Nižňanská – Spoluzakladateľka a autorka festivalu

Ako majiteľka reklamno-modelingovej agentúry som sa venovala organizovaní eventov, súťaží miss a spoločenských podujatí. Som manželka a mamička dvoch detí Nadinky a Alexka. Možno to bola práve rodina, ktorá nasmerovala môj život, aby som začala na sebe pracovať  a duchovne rásť. Absolvovala som kurzy  metódy RuŠ 1,2, KVET 1,2,3, začala som cvičiť yogu, meditovať a vďaka osobnému rastu  som našla samu seba a celkovú životnú rovnováhu. Mojím životným poslaním sa stala pokora, úcta a láska. Taktiež som bola  spoluorganizátorkou konferencie pre ženy, na ktorej ženy obohacujú svoju dušu a hľadajú súzvuk tela, mysle a ducha.

Moje heslo: „Buďte zmenou, ktorú chcete vidieť vo svete“  Gándhi

Email: marketing@onefestival.com

Miroslava Jarošová – Spoluzakladateľka a autorka festivalu.

Som žena, manželka, matka…

A práve tieto tri životné roly ma nasmerovali na cestu sebapoznávania a sebarozvoja. Aby som lepšie pochopila seba i druhých, absolvovala som rôzne kurzy, školenia či semináre zamerané na osobný rozvoj a zdravý životný štýl. Vďaka tomu som našla šťastie v osobnom živote a robím to čo ma baví a napĺňa. Vytváram a organizujem projekty v oblasti zdravia a sebarozvoja. Rada sa inšpirujem…motivujem..učím a spoznávam princípy k vedomému tvoreniu šťastného života.

Email: spolupraca@onefestival.com

Sebapoznanie je nikdy nekončiaci proces, a preto i my chceme prispieť svojím dielom, aby po nás ostal odkaz, ktorý pretrvá.

a

Kúpiť lístky online

Do konca skorého predpredaja