Yvette Westrum

Yvette Westrum

– numerologička, koučka osobnostného rozvoja, motivačná spíkerka, certifikovaná koučka pozitívnej psychológie.

Názov témy: Numerológia – kľúč k objaveniu vnútornej sily a životného poslania.

Krátka vizitka:

Yvette Westrum je uznávaná medzinárodná lektorka, koučka, inšpirátorka a numerologička. Okrem koučingu v oblasti pozitívnej psychológie sa už 16 rokov venuje numerológii, pre svojich klientov spravila viac ako 3,600 numerologických analýz a konzultácii. Má za sebou stovky inšpiratívnych prednášok a kurzov z oblasti osobného rozvoja, pozitívnej psychológie, ale aj z oblasti biznisu.

Pôsobí v 6 európských krajinách, prevažne v Nórsku a Španielsku, prednáša v 4 jazykoch a pomohla už tisíckam ľudí zlepšiť kvalitu života a nasmerovať sa na cestu k sebarealizácii, šťastiu a úspechu. Sama bola vo veľmi ťažkej situácii, s nevyliečiteľným neurologickým ochorením, ktoré ju posadilo na invalidný vozík….. dnes napriek neblahým lekárskym prognózam kráča po ceste víťaza a svojím silným príbehom inšpiruje ostatných.

Teraz prichádza na rodné Slovensko a do susedných Čiech podeliť sa o svoje skúsenosti a poradiť svojim krajanom, ako vo svojom živote vytvárať pozitívne zmeny…

Krátky popis o téme:

Numerológia je prastará veda o číslach, podľa ktorých sa každé číslo v živote človeka prejavuje špecifickou vibráciou. Jedným z prínosov numerológie je, že človeku umožňuje poznať jeho osud, odhaliť zmysel života a identifikovať lekcie, ktorým v živote čelí. Vďaka numerológii môže človek lepšie pochopiť sám seba aj svoje okolie, spoznať svoje slabé a silné stránky a talenty.

Na prednáške získate veľmi cenné informácie ako úspešne zvládnuť svoju cestu životom. Ako vám čísla a ich pochopenie môže pomôcť v každodennom živote, v komunikácii s inými ľuďmi, v porozumení medziľudských vzťahov, v predchádzaní konfliktov, ale hlavne v nachádzanie vnútornej sily.