Adrián Mokriš

Adrián Mokriš

Téma: Vlasy sú koruna, ktorú si nikdy nedávaš dole.

Krátka vizitka : Adrián spolupracuje s portálom expertnavlasy.sk ako trichológ – špecialista na vlasy a vlasovú pokožku, ktorý diagnostikuje príčiny vypadávania vlasov, poškodenia či rednutia vlasov, ochorenia pokožky hlavy a venuje sa liečbe v závislosti na príčine. Po niekoľkoročnej praxi v oblasti vlasového poradenstva a spolupráci na vývoji receptúr vlasovej kozmetiky ukončil v roku 2016 vzdelávanie v oblasti trichológie a prax v práci s trichologickou mikrokamerou v Prahe. V roku 2017 navrhol zloženie úspešného tonika a šampónu proti nadmernému padaniu a na podporu rastu vlasov pod značkou Rapuncell. Momentálne sa venuje trichologickým vyšetreniam vlasových korienkov a návrhu receptúr komplexnej sady prírodnej vlasovej kozmetiky v spolupráci s fytoterapeutom tradičnej čínskej medicíny.

 

Popis témy: Každá žena si zaslúži krásne a zdravé vlasy. Cesta, ako sa k ním dopracovať nemusí byť jednoduchá, ale určite stojí za to. Tvoje vlasy sú tvoj najlepší doplnok, je to koruna krásy, ktorú si nikdy nedávaš dole.

Prístup k problematike vlasov zvnútra aj zvonku súčasne. Mýty a pravdy vo vlasovej starostlivosti. Prečo vlasové korienky vždy ukážu pravdu s názornými ukážkami najčastejších príčin padania, rednutia či lámania vlasov. Vlasy v tehotenstve a po pôrode. Duchovné aspekty vlasov, sloboda a intuícia žien…