Pedestrea Zaira Galactika (Jana Božoňová)

Pedestrea Zaira Galactika (Jana Božoňová)

Názov témy: Liečivá sila zvuku i jazyka svetla (meditácia)

Krátka vizitka:

Už ako dieťa som sa vždy zamýšľala nad svojou existenciu na tomto svete, prečo som tu a či aj iné deti vnímajú tento svet tak ako ho vnímam ja. Vďaka svojim plno zmyslovým schopnostiam ktoré sa mi v detstve otvorili som vnímala a zažívala spojenie z vyššími dimenziami a svojimi sprievodcami. Nechávala som sa viest svojou intuíciu a svojou dušou, ktorá má v 15ich rokoch nasmerovala do Ameriky, kde som strávila ďalších 17 rokov, co významne prispelo k môjmu osobnému a duchovnému rozvoju. Vďaka tejto ceste sa moja duša zobudila, transformovala, pochopila svoju podstatu, otvorila svoju srdce, múdrosť a dary a nastúpila na svoju cestu svetla. Už vyše 8 rokov pomáham asistovať duše na ich evolučnej ceste cez intergalaktické liečenia energiami a zvukom, Plejdanskymi tonami, jazykom svetla, zasväcovania do práce s energiami, meditáciami, básničkami od Poslov Svetla, čistenia priestorov, tvorením hviezdnej hudby a obrazov svetla.

Krátky popis o téme:

Čo je Božia láska? Ako sa ju dá precítiť cez hudbu? Ako sa dokážeme prepojiť s vyššími dimenziami, so svojimi sprievodcami i hviezdnym rodinami cez hudbu? Ale hlavne, ako sa dá otvoriť naše srdce, prepojiť sa so svojou dušou a svojim vnútrom cez silu zvuku? Toto všetko a oveľa viac budete môcť precítiť počas magickej cesty na ktorú budete zobratí cez vibrácie hudby ktorá pochádza z nebeských sfér, Mliečnej Cesty a iných hviezdnych systémov, a ktorá je skladaná v 432hz. Táto hudba vám prečistí, zharmonizuje čakry, pomôže vypustiť staré emočné vzorce, programy, zahojiť
staré traumy na bunkovej úrovni, aktivovať DNA, expandovať vaše vnímanie, zvýšiť vaše vibrácie a stupeň vedomia a veľa iného.. Teším sa na naše stretnutie.

www.intergalactichealing.com